Rollbox 75 liters
Farbe: Braun
Sonstige
Rolling storage box organiser 75 litres with lid and handles
| Quantity | Unit price |
|---|---|
| To 1 | €17.06 |
| To 4 | €16.47 |
| To 9 | €15.99 |
| From 10 | €15.52 |
No longer available
Product number: 22260
Description
Product information "Rollbox 75 liters"
Internal dimensions: Height: approx. 32.0 cm Width: approx. 56.0 cm Depth: approx. 36.0 cm
External dimensions: Height: approx. 37.5 cm Width: approx. 69.5 cm Depth: approx. 44.5 cm
Weight : 3 kg
Nominal volume: 75 litres
Material: plastic
Food safety: no
Colour: brown, grey
Properties
| Außenmaße: | Höhe, Höhe: ca. 37,5 cm Breite: ca. 69,5 cm Tiefe: ca. 44,5 cm |
|---|---|
| Farbe: | braun , grau |
| Gewicht: | 3 kg |
| Innenmaße: | Höhe, Höhe: ca. 32,0 cm Breite: ca. 56,0 cm Tiefe: ca. 36,0 cm |
| Lebensmittelecht: | nein |
| Material: | Kunststoff |
| Nennvolumen: | 75 Liter |
Reviews 0
Login
No reviews found. Share your insights with others.



