| Quantity | Unit price |
|---|---|
| To 1 | €21.15 |
| To 4 | €20.56 |
| To 9 | €20.09 |
| From 10 | €19.84 |
No longer available
Product number: 22217
Description
Product information "Rollbox 90 liters"
Internal dimensions: Height: approx. 35.0 cm Width: approx. 53.0 cm Depth: approx. 39.0 cm
External dimensions: Height: approx. 42.5 cm Width: approx. 64.5 cm Depth: approx. 47.5 cm
Weight: 3.5 kg
Nominal volume: 90 litres
Material: plastic
Food safety: no
Colour: blue, grey, natural, black
Properties
| Außenmaße: | Höhe, Höhe: ca. 42,5 cm Breite: ca. 64,5 cm Tiefe: ca. 47,5 cm |
|---|---|
| Farbe: | blau , grau, natur, schwarz |
| Gewicht: | 3,5 kg |
| Innenmaße: | Höhe, Höhe: ca. 35,0 cm Breite: ca. 53,0 cm Tiefe: ca. 39,0 cm |
| Lebensmittelecht: | nein |
| Marke: | plasteo |
| Material: | Kunststoff |
| Nennvolumen: | 90 Liter |
Reviews 0
Login
No reviews found. Share your insights with others.



